Basisschool de Ark




Lessen


Dag Tijd Leeftijd Voor Les soort Leiding
Maandag 17:00 tot 18:00 4 tot 7 jaar

Turnen

Annemijn Booten & Cerise van Egmond 

Maandag 18:00 tot 19:00 7 en 8 jaar

Turnen

Annemijn Booten & Cerise van Egmond VOL

Maandag 19:00 tot 20:00 9 tot 13 jaar

 

Turnen

Annemijn Booten & Cerise van Egmond

           
Dinsdag 16:00 tot 17:00 8 en 9 jaar

 

Freerunning

Wesley Sijm

Dinsdag 17:00 tot 18:00 8 en 9 jaar

 

Freerunning

Wesley Sijm 

Dinsdag 18:00 tot 19:00 10 en 11 jaar

 

Freerunning

Wesley Sijm

Dinsdag 19:00 tot 20:00 12 en 13 jaar

 

Freerunning

Wesley Sijm

           
Woensdag 16:00 tot 17:00 4, 5, 6 jaar

 

Turnen

Noëmie de Vos & Britt Berghuijs

Woensdag 17:00 tot 18:00 7 jaar

 

Turnen

Noëmie de Vos & Britt Berghuijs VOL

Woensdag 18:00 tot 19:00 8 en 9 jaar

 

Turnen Noëmie de Vos & Britt Berghuijs
Woensdag 19:00 tot 20:00 10 jaar en ouder

 

Turnen

Noëmie de Vos & Britt Berghuijs

Woensdag 20:30 tot 21:30 35 jaar en ouder

 

Essentrics Eline Oostra
           
Donderdag

15:30 tot 17:30

tot en met 2011

Voorbereidingsgroep

Marjolijn Timmerman

Donderdag

17:00 tot 19:00

2010 en ouder

 

Wedstrijdgroep

Britt Berghuijs

Donderdag

19:00 tot 20:00

16 jaar en ouder

  

Poweryoga

Monica Verduyn Lunel

           
Vrijdag 16:00 tot 17:00 2 tot 6 jaar

 

Guppiegym en Gymkids

Gaby de Vries
Vrijdag 17:00 tot 18:00 6 tot 9 jaar

 

Sport en Spelgym

Gaby de Vries
Vrijdag 18:00 tot 20:00 2007 en ouder

Wedstrijdgroep

Maaike Lubben
           
Zaterdag 9:00 tot 9:45 1,5 tot 2,5 jaar

 

Guppiegym

Susan Wentinck VOL

Zaterdag 9:45 tot 10:30 2,5 tot 4 jaar

 

Guppiegym

Susan Wentinck VOL

Zaterdag 10:30 tot 11:30 4 en 5 jaar

  

Gymkids

Susan Wentinck

Zaterdag 11:45 tot 12:45 6 en 7 jaar

Turnen

Susan Wentinck

Zaterdag

12:45 tot 13:45

8 tot 12 jaar

Turnen

Susan Wentinck VOL

Zaterdag

14:00 tot 16:00

Vanaf 8 jaar

  

Plusgroep freerunning*

Wesley Sijm

*Plusgroep freerunning alleen mogelijk in combinatie met een reguliere les freerunning!