Contact


Bestuur en ondersteunend kader


Voorzitter, Projectgroep Turnhal

Ron Apeldoorn

ron.apeldoorn@sportclubhlc.nl

 

Vicevoorzitter, Turnen Dames

Agnes Smit - Wobbes

 

agnes.smit-wobbes@sportclubhlc.nl

 

Penningmeester, Finance & Administratie 

Co Hovenier 

co.hovenier@sportclubhlc.nl

 

Bestuurslid HRM & Administratie

Annelies Ruizendaal

annelies.ruizendaal@sportclubhlc.nl

 

Bestuurslid Secretaris, Secretariaat & Facility

Petra Schoffelmeer - Kaptein

 

petra.schoffelmeer@sportclubhlc.nl

 

Bestuurslid Turnen Heren & Overige disciplines

Paula Ruitenbeek 

 

paula.ruitenbeek@sportclubhlc.nl

 

Bestuurslid Marketing & Communicatie

Mariska Hakhoff 

mariska.hakhoff@sportclubhlc.nl

 

 

      

 

 

 

Algemeen contact 
Sportclub HLC

 

info@sportclubhlc.nl

 

Ledenadministratie & Financiële administratie

Marjolijn Timmerman

ledensportclubHLC@hotmail.com

 

 

Hoofdtrainer & coördinator
Maaike Lubben

 

Hoofdtrainer & coördinator
Puck de Jong 

 

Social media & communicatie

Cerise van Egmond 

 

Vrijwilligerscoördinator

Mirjam Uit den Bulten 

 

 



Opmerking: De met * gemarkeerde velden zijn verplicht.


Wilt u uw lidmaatschap bij Sportclub HLC opzeggen, klik dan op onderstaande button.